KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13475088

nr 1347 5088

Akvarell

Kina. Signerad. Motivet: 84x39cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 september 2020
kl 18:33:39

13/9 23:02:55 1      Vinnande bud
14/9 09:25:21 1      justering av budtak